Znamy wstępną datę premiery Agony

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.11.2016, 08:11


Kategorie: Aktualności

Agony to zapowiedziana Garść miesięcy temu Odegranie od młodego Wyższe wykształcenie Madmind założonego Na skutek weteranów polskiej branży growej, którzy pracowali W pobliżu takich produkcjach Kiedy  Wiedźmin 3: Dziwaczny Gon, Sniper: Ghost Warrior 2, Alien Rage, Enemy Zgromadzenie czy Real Boxing 2. Tytuł będzie survival horrorem, w którym Hazardzista spróbuje wziąć nogi za pas z piekła. Poznaliśmy wstępną datę premiery projektu, która została ustalona na Pozostały kwartał przyszłego roku. Partia ukaże się na platformach PC, PlayStation 4 i Xbox One.


Obrzydliwy świat Agony napędzany jest Z powodu Motor Unreal Engine 4. - Znamy wstępną datę premiery Agony - wiadomość - 2016-11-29
Obrzydliwy świat Agony napędzany jest Z powodu Motor Unreal Engine 4.

Agony tworzone jest na silniku Unreal Engine 4, który zagwarantować ma imersyjny świat czeluści. Postać gracza otrzyma umiejętność kontrolowania pomniejszych demonów, a Ojej zadaniem będzie przekraść się Tuż tuż potworów z piekła. Aby uciec, Spryciarz będzie musiał zrozumieć, że istnieje Czysto jedno wyjście, które odnajdzie wyłącznie z pomocą tajemniczej Czerwonej Bogini. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o grze, możecie przeczytać nasze wrażenia z wersji demo Czy (też) sprawdzić oficjalną stronę na Steamie.

W Plan działania zaangażowany jest polski Księgarz PlayWay SA, który postanowił stworzyć specyficzną kampanię marketingową na Kickstarterze i uzbierać 66666 dolarów kanadyjskich na dodanie kolejnej zawartości. Ku zakończenia zbiórki pozostało Nadal 12 dni, a Pierworys wsparło już Przeszło 2800 osób, przeznaczając na grę (o) mało co 130 tysięcy dolarów kanadyjskich, Hę stanowi dwukrotność bazowej kwoty. Wykroczenie kolejnego progu finansowego pozwoli twórcom zapewnić Jałmużna Agony dla sprzętów VR.


Tagi: gry na świecie Agony daty premier / opóźnienia Madmind Studio PlayWay survival horror PC PS4 XONE
Skomentuj: