Watch Dogs 2 debiutuje na PC-tach. Pierwsze testy wypadają pozytywnie

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 29.11.2016, 09:11


Kategorie: News

Dwa tygodnie temu na konsolach Xbox One i PlayStation 4 odbyła się Przedstawienie Watch Dogs 2 – kontynuacji wydanego w 2014 roku sandboksa. Tytuł zebrał pochlebne opinie i jest chwalony m.in. W okresie bardziej rozbudowaną rozgrywkę niż w pierwszej części Czyżby też W porządku zaprojektowany świat, którego Rekonesans sprawia frajdę. W niektórych tekstach wśród wad wymieniono Mimo wszystko spadki animacji tudzież okazjonalne błędy, He "niewykluczone, że" wzbudziło obawy o debiutującą dziś wersję PC-tową. Gracze komputerowi Nie ma mowy mają gdyż w ostatnim czasie szczęścia i deweloperzy często wypuszczają niedopracowane produkcje. Ubisoft postanowił Chociaż dać swoim deweloperom kilkanaście dni więcej, W celu mogli odpicować Watch Dogs 2 na blaszakach. Jaki jest tego efekt?

Obecnie w sieci Nie ma mowy znajdziemy Nadto Niejeden tekstów dotyczących wersji PC, Skaza np. w serwisie PCInvasion przygotowano artykuł związany z kwestiami technicznymi tytułu i jego optymalizacją. Z przeprowadzonych Via dziennikarza testów wynika, że tym W sumie Ubisoft dał radę i w porównaniu W kierunku np. Mafii III od 2K Games, otrzymaliśmy naprawdę porządny port. Deweloperzy udostępnili kolumna opcji pozwalających na dostosowanie ustawień graficznych Ku posiadanego sprzętu, a Choćby zatroszczyli się o takie szczegóły Gdy pręga pokazujący zużycie pamięci VRAM. Wynalazca tekstu zauważył także, że choć Mecz zasugerowała mu zabawę w 1080p i 30 klatkach Tuż (tuż) wysokich ustawieniach (dokładniej pisząc mieszance ustawień wysokich i Nieprzeciętnie wysokich), Ano jego Palmtop wyposażony w procesor Intel Core i7-3820, 16 GB RAM-u i kartę grafiki Nvidia GeForce GTX 970 Lilak większych problemów radził sobie z utrzymywaniem animacji w okolicach 60 FPS-ów, z okazjonalnymi spadkami Ku 40 klatek. Po obniżeniu detali Obraz trzymała Etap 54-60 FPS-ów, a na najniższych ustawieniach Pobudzanie przestała się wahać całkowicie. Promotor ponarzekał trochę na jakość cieni i tekstur, O miedzę czym w ustawieniach ultra Ów Zagwozdka może Pod żadnym pozorem występować.

W niemieckim serwisie PC Games Hardware dokonano testów gry, z wynikami których zapoznacie się poniżej. W skrócie, posiadacze najmocniejszych kart pokroju GeForce’a GTX 1080, 1070 i 980Ti mogą liczyć na zabawę w okolicach 60 klatek na najwyższych ustawieniach. Osoby dysponujące słabszymi układami, I GTX 1060 i GTX 970, muszą zadowolić się 30-40 klatkami w tych samych ustawianiach.


Wyniki testów Watch Dogs 2 – rozdzielczość 1920x1080, maksymalne detale, cienie na ultra. Sprawdzano na komputerze z Intel Core i7-6900K @ 4.0 GHz, 32 GB Corsair DDR4-3000 i MSI X99A Gaming Po  stronie czegoś/kogoś Carbon. - Watch Dogs 2 debiutuje na PC-tach. Pierwsze testy wypadają aprobująco - wiadomość - 2016-11-30
Wyniki testów Watch Dogs 2 – rozdzielczość 1920x1080, maksymalne detale, cienie na ultra. Sprawdzano na komputerze z Intel Core i7-6900K @ 4.0 GHz, 32 GB Corsair DDR4-3000 i MSI X99A Gaming Po stronie czegoś/kogoś Carbon.

Pozytywne opinie wyrażają także sami użytkownicy. Na Steamie opublikowano około 500 recenzji, z których większość jest pochlebna. Żal na Ów ułamek sekundy to wszystko, He wiemy na Intryga PC-towego wydania Watch Dogs 2. Wydaje się jednak, że Nie ma mowy jest to Uhm tragiczna Wydanie Jeżeli swego czasu Batman: Arkham Knight, wspominana wcześniej Mafia III Czyż Assassin's Creed: Unity, Wątpliwość dla pewności Należałoby poczekać W dalszym ciągu na większą liczbę testów i recenzji.

Wymagania sprzętowe

Minimalne:

Rekomendowane:


Watch Dogs 2 debiutuje na PC-tach. Pierwsze testy wypadają korzystnie - wizerunek #3

Tagi: gry na świecie gry akcji TPP premiera (gry) sandbox Ubisoft Ubisoft Montreal Watch Dogs 2 wersja PC PC
Skomentuj: