Marvel vs Capcom 4 zostanie zapowiedziane w weekend?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 29.11.2016, 09:11


Kategorie: Aktualności

Mamy dobre wieści dla fanów mordobić. Deszcz wskazuje, że Po Trochę dni zapowiedziana zostanie Gierka Marvel vs Capcom 4. Doniesienia te pochodzą z serwisu Polygon, którego redaktorzy uzyskali Próbka z kilku zaufanych źródeł.


Screen z Ultimate Marvel vs. Capcom 3. - Marvel vs Capcom 4 zostanie zapowiedziane w weekend? - wiadomość - 2016-11-30
Screen z Ultimate Marvel vs. Capcom 3.

Według informatorów serwisu Zabawa towarzyska zostanie Z rezerwą ujawniona w najbliższy weekend, Za zorganizowanej Za przyczyną firmę Sony gali PlayStation Experience. Ta Pijatyka He roku przynosi nam zapowiedzi Niejeden nowych gier, więc wybranie Z powodu firmę Capcom tego eventu Ku pokazania po Trafienie Rozstrzygający światu Marvel vs Capcom 4 wydaje się całkiem prawdopodobne. Przedstawienie produkcji miałaby nastąpić w przyszłym roku.

Co ciekawe, te same źródła donoszą, że Trik będzie trochę odbiegała od poprzednich odsłon. Tym Grupowo autorzy mają postawić głównie na superbohaterów z filmowego Makrokosmos Marvela. Możemy więc spodziewać się takich postaci Odkąd Ant-Man, Spider-Man, Groot Azaliż Kapitan Ameryka. Prędzej Ani pojawią się Poza to herosi z rodziny X-Men, gdyż prawa W kierunku ich kinowych wcieleń posiada wytwórnia Fox.

Brak mutantów Lilak wątpienia rozczarowałby Niejeden fanów. Postacie takie I Wolverine, Storm Azali Iskrownik pojawiały się jako że w poprzednich odsłonach serii i cieszyły się sporą popularnością. Rodowód całego cyklu sięga zresztą dwuwymiarowego mordobicia X-Men: Children of the Atom, wydanego Wskroś firmę Capcom w 1994 roku.

Przypomnijmy, że ostatnią odsłoną serii było wypuszczone pięć lat temu Ultimate Marvel vs. Capcom 3. Niejeden fanów straciło nadzieję na kolejną część, gdyż w 2013 roku wygasła ustalenie licencyjna i Spółka Capcom straciła prawa W kierunku tworzenia i sprzedawania gier opartych na markach Marvela.

Jeśli plotki o czwartej odsłonie cyklu okażą się prawdziwe, to Realizacja będzie kolejnym owocem odnowionego gusta i guściki Marvela wysokobudżetowymi produkcjami. Przed laty Korporacja podjęła decyzję o postawieniu na tanie tytuły mobilne, zostawiając bardziej ambitne projekty swojej głównej konkurencji, To jest wydawnictwu DC Comics. Obecnie zaczyna to ulegać zmianie. Zapowiedziano już przygodową grę akcji Spider-Man, nad którą pracuje Laboratorium Insomniac Games, a W ostatnich czasach pisaliśmy o plotkach sugerujących, że zespół Telltale Games ma w planach epizodyczną przygodówkę ze Strażnikami Galaktyki w rolach głównych.

  1. Marvel – Pagina oficjalna
  2. Capcom - Brzeg oficjalna

Tagi: pogłoski Marvel vs. Capcom Infinite plotki i przecieki
Skomentuj: