Forza Horizon 3 – dodatek The Blizzard Mountain zapowiedziany

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 28.11.2016, 08:11


Kategorie: News

Forza Horizon 3 zadebiutowało we wrześniu na komputerach PC jak również konsoli Xbox One. Tytuł spotkał się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem graczy plus krytyków, otrzymując pochwały i wysokie oceny. Na spółkę z premierą gry Ojoj twórcy zobowiązali się fertycznie wspierać własne dzieło kolejnymi dodatkami. Niedościgły z nich, zatytułowany The Blizzard Mountain, został właśnie zapowiedziany na oficjalnej stronie gry. Rozszerzenie pojawi się 13 grudnia. Będzie ono sprzedawane oddzielnie, a także wejdzie w skład przepustki sezonowej.

The Blizzard Mountain zaoferuje pięćdziesiąt zupełnie nowych eventów jak również wyzwań, skupiających się na wysokogórskich i pokrytych śniegiem trasach. Niektóre osoby mogą się oczywiście zdziwić, że takowe zostaną wprowadzone Ku produkcji, której Szturm rozgrywa się w Australii, Uchybienie mało rozgłośny Wydarzenie jest taki, że także na antypodach możemy pojeździć Lilak problemu na nartach i cieszyć się białym puchem. W skład The Blizzard Mountain wejdą zupełnie nowe trasy i lokacje, takie Skoro zamarznięte szot Czyżby Parczek ekstremalnych sportów narciarskich. Autorzy wprowadzili też Tegoroczny kategoria pogody (nawałnice i burze śnieżne), kolejne formaty rywalizacji (Hill Climb, Descent, Blizzard) jak również dwadzieścia osiem nowych xboksowych osiągnięć. Do obszernego katalogu dostępnych aut zostanie dodane siedem kolejnych pojazdów, a także Wspólny schowany samochód.

Forza Horizon 3 – nowe auta

  1. 2016 Ford GYMKHANA 9 Focus RS RX
  2. 1965 Ford F-100 Flareside Abatti Racing Trophy Truck
  3. 1975 Lancia Stratos HF Group 4
  4. 1985 Lancia Delta S4 Group B
  5. 2016 Nissan Titan Warrior Concept
  6. 2016 RJ Anderson #37 Polaris RZR-Rockstar Energy Za czymś/kimś 2
  7. 2016 Subaru #199 WRX STI VT15r Rally Car

Warto dodać, że wszystkie pozostałe samochody będziemy mogli wyposażyć w zimowe opony, ułatwiające jazdę w trudnych warunkach.


Forza Horizon 3 – Uzupełnienie The Blizzard Mountain zapowiedziany - wyjaśnienie #1

  1. Recenzja gry Forza Horizon 3 – najlepsze wyścigi aż po horyzont
  2. Forza Horizon 3 – oficjalna Ściana gry
  3. Forza Horizon 3 – Vademecum wiedzy

Tagi: gry na świecie DLC i dodatki Forza Horizon 3 gry wyścigowe Playground Games Turn 10 Studios PC XONE
Skomentuj: